Czy mam stany podgorączkowe?

Dzień dobry, Chciałabym spytać o temperaturę ciała. Ostatnio miałam problem z wejściem do przychodni, gdyż termometr bezdotykowy- pomiar na czole wskazywał 37.2. Był gorący dzień, pora- po południu. Po powrocie do domu od kilku dni powtarzam pomiary. Mój termometr bezdotykowy zawyża, więc zazwyczaj pokazuje powyżej 37 stopni, również córce. Dlatego mierzę termometrem szklanym. I tak jak rano i wieczorem nie widzę problemu, tak w godzinach popołudniowych termometr wskazuje przy pomiarze pod pachą- np. 36,5-36,8 zaś w ustach- 36,9-37.3. Czy to stan podgorączkowy? Czuję się dobrze. Z leków przyjmuję euthyrox. Jak rozwiązać problem wejścia gdziekolwiek przy pomiarach temperatury?

Temperatura jest ok.Wejścia do różnych pomieszczeń nie powinny być ograniczane przy temperaturze poniżej 37,5 st.C.