Przewlekłe zapalenie jąder i i problemy z chodzeniem

Jestem 51 let mi mezczyzna z otyloscia brzuszna,bolami kregoslupa. Od 6 tyg jestem przykuty do lozka.bylem leczony na zapalenie pecherza,nerek.2 tyg temu wypisano mnie ze szpitala z porcja antybiotykow na dalsze leczenie przewlekle go zapalenia jader. Nie mam goraczki, mniej mnie boli. Jak sie nie ruszam jest ok. Nie steady jak Tylko chce usiasc albo wstac Bol powraca.Moje pytanie brzmi, czy przewlekle zapalenie jader Moze byc przyczyna mojej niemoznosci chodzenia?jak dlugo Moze to trwac?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że przyczyną dolegliwości jest przewlekłe zapalenie jąder. Jeśli został Pan wypisany ze szpitala, konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza rodzinnego.