Ostre zapalenie oskrzelików wywołane wirusem

witam. Jestem mama 4 miesiecznego chlopca. Mieszkamy w Anglii i tutejsi lekarze stwierdzili ze synek ma ostre zapalenie oskrzelikow i ze jest to wywolne wirusem, wiec wypisali nas do domu bez zadnych lekow. Synek goraczkowal przez 5 dni, teraz juz nie ma goraczki, ale jest apatyczny i nie chce jesc a dzis odkrylam sluz z krwia w jego wodnistej kupce. Co powinnam zrobic? Wrocic do szpitala i zadac szczegolowych badan czy czekac i obserwowac malca? Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku zauważenia krwawienia z odbytu wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.