Zmiana mleka i częste kupki

Dzien dobry. Zmienilam mojemu 4 miesiecznemu synkowi mleko. Dostawal wczesniej mleko dla glodnych dzieci i teraz tez ma takie tylko innej firmy. Przyjal je dobrze. Martwia mnie tylko bardzo czeste male kupki. Potrafi ich byc nawet do 10 na dobe i sa malutkie. Konsystencja jest ok kupka zolta z bialymi grudkami czasami mala ilosc sluzu. Podaje mu to mleko juz 5 dzien i ilosc kupek jest ciagle duza i przez to ma odparzona pupke . czy powinnam wrocic do starego mleka???
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do pediatry. Ciężko na podstawie samego opisu stwierdzić czy powyższe objawy wynikają ze zmiany pokarmu. Konieczne jest badanie lekarskie. Po wizycie będzie można określić odpowiednie postępowanie.