Zbyt częste oddawanie stolca przez 15-miesięczne dziecko

moja coreczka ma 15 mies i wiem ze w tym wieku normą jest 1 kupka dziennie a ona potrafi zrobic nawet 3 . kupki sa normalne konsystencja pasty do zebow, bez sluzu. czy to nie za duzo i czy jest sie czym martwic? dodam ze apetyt jej zawsze dopisuje i zjada zawsze wszystko co jej przygotuje. je czasami sloiczki, czasami gotuje jej sama.

Aleksander Ropielewski

Taka częstość oddawania stolca nie budzi niepokoju, zwłaszcza w sytuacji dobrostanu dziecka.