Przewlekłe zapalenie trzustki i cukrzyca

mam45 l od 13l zapalenia przewlekle trzuski,biore (transtec70micrgram/h,tabetki oxycontin. takze mam cukrzyce dosc duzą.jak dlugo jeszcze musze CIRPIEC prpsze o szczeroszc z gory dziekuje i pozdr Unkasx

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Określenie rokowania zależy od aktualnego stanu klinicznego oraz wyników badań dodatkowych. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.