Przewlekłe zawroty głowy i uczucie omdlenia

Witam. Od pond roku mam ciągłe zawroty głowy uczucie omdlenia i dużo innych objawów.. z badań wyszlo ze mam tęzyczke (przyjmuje codziennie magnez) i zespol policystycznych jajnikow. Moja ostatnia miesiaczka była w październiku tego roku i wczoraj nareszcie dostałam miesiaczke dostałam od lekarza plastry antykoncepcyjne ktore wczoraj nalepilam. Od 2 dni mój stan znacznie się pogorszyl.. ciężko mi wstać nawet z lozka. co mam zrobić? to jest jakiś koszmar który nie chce się skonczyc

Koniecznie proszę skontaktować się z lekarzem w Pani miejscu zamieszkania, absolutnie nie wolno bagatelizować takich objawów. Konsultacja przez Internet tutaj niestety nie wiele pomoże.

Życzę Pani zdrowia!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Podobne objawy mogą mieć też źródło emocjonalne, psychologiczne.Zachęcam do podjęcia konsultacji z lekarzem psychiatrą i psychologiem.