Przewlekłe zmęczenie, silne bóle głowy i zawroty oraz zaburzenia widzenia

mam 19 latod wakacji 2013 nastapily u mnie pewne objawy przez ktore cale moje zycie zostalo przewrocone do gory nogami oraz przez ktore nie moge normalnie funkcjonowac.Zaczelo sie od ciaglego zmeczenia oraz mocnych boli glowy ktoe nie ustepowaly nawet przy tabletkach i spania wiecej niz zazwyczaj doszly do tego okropne zawroty glowy oraz zaburzenia widzenia ktore trwaja do dzis. Mam drgawki oraz ciagle szybkie bicie serca wrazenie ze zaraz zemdleje oraz wrazenie nalewania sie czegos do glowy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno somatyczne jak i psychogenne. Przede wszystkim konieczne jest jednak przeprowadzenie dokładnej diagnostyki pod kątem organicznej przyczyny objawów. Powinien się tym zająć lekarz podstawowej opieki zdrowotnej.