Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przewlekły ból brzucha i brak okresu

Witam. Mam 19 lat i od ponad tygodnia czuję dziwny,nieprzerwany ból coś jak kolka po lewej stronie brzucha pod żebrami. Nie jest to duży ból,ale jest ciągły i przeszkadza mi w trakcie poruszania. Czy przyczyną może być to że od kilku miesięcy nie mam miesiączki?(nie nie jestem w ciąży). Przyznam boję się iść z tym do lekarza.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Czy HTZ jest bezpieczna?

HTZ to hormonalna terapia zastępcza. Stosowana jest np. przy leczeniu menopauzy. Obejrzyj film i dowiedz się, czy HTZ jest bezpieczne. O terapii mówi prof. dr hab. Romuald Dębski.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik schorzeń układu pokarmowego, układu moczowo-płciowego jak i nerwoból. Fakt, że od kilku miesięcy nie ma Pani miesiączki może mieć związek z tymi dolegliwościami, aczkolwiek nie jest to pewne. W celu ustalenia przyczyny objawów powinna Pani: 1. Skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zajmie się diagnostyka dolegliwości bólowych. 2. Skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zajmie się problemem braku miesiączki.
Proszę nie bagatelizować tych problemów. Ponadto nie ma powodów, by się bać - prawidłowo postawiona diagnoza oraz właściwe leczenie pozwolą Pani wrócić do zdrowia!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy