Przewlekły ból brzucha z lewej

Bardzo prosze o porade co moze byc przyczyna przewleklego bolu brzucha z lewej strony ktory promieniuje na lewa strone plecow i podbrzusze.Porobilam juz wszystkie mozliwe badania: mocz,krew,usg,tk jamy brzusznej,kolonoskopie,gastroskopie i wszystko wyszlo dobrze.Odsylaja mnie od lekarza do lekarza: gastrolog,endokrynolog,ginekolog,urolog,u wszystkich nich bylam i nic!Boli caly czas,nie wiem juz co robic,gdzie dalej sie udac.Moze wy mi podpowiecie gdzie jeszcze sie udac,co to moze byc?

Jeżeli wykonano wszystkie badani wykluczające schorzenia narządów jamy brzusznej, pozostaje jeszcze kręgosłup a tu często zła postawa, długie siedzenie. Czasem zmiana nawyków przynosi ulgę. Może jakieś stare blizny nieuruchomione, zrosty po operacjach. Jest jeszcze parę pomysłów.