Kłucie i przelewanie w brzuchu

ZROBILEM USG,GASTROSKOPIE,KOLONOSKOPIE,TOMOGRAF JAMY BRZUSZNEJ , OK TYLKO MAM UCHYLKI MALE W J.G.KREW,MOCZ OK, STALE PODWYZSZONE GGTP 67-74 CHOLESTEROL BYL PODWYZSZONY ALE ZBILEM LEKAMI,CUKIER 100,NIE PIJE I NIE PALE,OBJAWY PRZELEWANIE W BRZUCHU,KLUCIE PRAWA LEWA STRONA, MIEKKI STOLEC,TE KLUCIA SA NAJGORSZE,PROSZE O PORADE POZDRAWIAM

Mimo dużego zaangażowania diagnostycznego, nic nie zastąpi badania brzucha ręką doświadczonego chirurga i dobrze zebranego wywiadu dotyczącego także Pana nawyków żywieniowych, sposobu na odpoczynek, poziomu wysiłku związanego ze sportem i oceny stresu i możliwości radzenia z nim. Tego wszystkiego nie znajdzie Pan w Internecie. Konieczna wizyta.