Przewlekły ból kręgosłupa i wynik RM kręgosłupa
Mam 43 lata. Od 3 mies. szukam przyczyny bólu pleców, początkowo tylko podczas spania, obecnie prawie w każdej pozycji ciała.Zrobiłam badanie RM części piersiowej kręgosłupa. W opisie jest: niewielkie dokanałowe uwypuklenia typu bulging krążków m-kręgowych na poziomach Th4-5, Th5-6, Th6-7, Th12-L1 modelują przestrzeń płynową worka oponowego. Lekarz rodzinny polecił mi tylko tabletki przeciwbólowe i nic więcej. Nie chcę brać tabletek każdego dnia, ale niestety ból się nasila i towarzyszy mi stale

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Najprawdopodobniej dolegliwości są spowodowane opisywanymi zmianami. Jeśli wdrożone leczenie zachowawcze nie przyniesie zadowalających efektów to konieczna będzie wizyta u specjalisty neurochirurga.