Przewlekły ból w podbrzuszu w 22. tygodniu ciąży

Witam jestem w 22 tygodniu ciąży od jakiś kilku dni doskwiera mi ciągły ból w podbrzuszu przy chodzeniu przy schylaniu przy siedzeniu jak śpię i chce sie przewrócić lekko czy wstać nasila sie z dnia na dzień jest coraz mocniejszy czasami aż nie do wytrzymania ... Bardzo prosiłabym o jakaś poradę we wtorek mam do ginekologa czy mam czekać czy jechać na pogotowie ? Z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typu sytuacjach zawsze lepiej sprawdzić na izbie przyjęć ginekologicznej albo u swojego lekarza jeżeli jest dostępny.