Przewlekły kaszel u 4-latki

Moja 4letnia corka od września kaszle.Najpierw diagnoza było alergiczne zapalenie krtani,dostala claritine i pomoglo na krotko.Pozniej przez miesiąc pila flavamed,rutinacea i pulmicort w inhalacji,pomoglo na tydzień.Obecnie caly czas kaszle-krtaniowo,szczekajaco i dusząco.Przez 3 dni brala dexaven w zastrzykach,teraz pije flavamed i nie widze poprawy, najgorzej jest w nocy, nie może spac bo kaszel ja wyburza.Dr mowi ze to pozostalosc po chorobie wirusowej i ze przestanie kaszleć.

można nawilżać powietrze np. poprzez narzucenie mokrego prześcieradła na łóżeczko, przy napadzie kaszlu w nocy dobrze robi zimne powietrze- [przykryć dziecko i otworzyć szeroko okno. ewentualnie Tantum Verde psiknąć na gardło.