Przewlekły katar, bóle w okolicy zatok i opis CT

Witam, Mam ogromny problem z zatokami. Od lat całoroczny katar, okropne bóle w okolicach zatok i uczucie wypełnienia nosa. Opis CT miejscowe, polipowate zgrubienie śluzówki do gr. do 6 mm w zachyłku zębodołowym prawej zatoki szcz. Pozostałe zatoki oboczne bez zmian, prawidł. powietrzne. Kompleksy ujściowo-przewodowe po obu stronach drożne. Niewielkie, lewostronne skrzywienie przegr. nos. Concha bullosa sin. Przerost małż. nos. doln. pr. Proszę o pomoc lekarz twierdzi, że problemem nie są zatoki.

To nie zatoki. Zatoki nie bolą. To bajer reklamy leków niby na zatoki. Szukaj innych przyczyn bólów głowy,CT zatok ok. Idź do okulisty i neurologa,