Przewlekły katar, osłabienie i stosowanie leków na zatoki

Mam przewlekly katar od 3 tygodni. Jestem osabiony, nie mam temperatury, duzo sie poce. Czuje ruch w zatokach czolowych. Wiekszosc czasu moje leczenie polegalo na lezeniu w cieple. Gdy juz wydawalo mi sie ze jest OK to objawy wracaly. Prywatnie laryngolog przypisal mi Azithromycin 500mg (3 dni) i Mucodyne 375mg (10 dni). Leki te dopiero zaczalem brac. Jesli nie pomoga - co dalej? Dzieki!

W mojej ocenie potrzebne jest inne leczenie zgodne z wytycznymi oraz rtg zapraszam na konsultacje do bydgoszczy jesli mam pomoc