Przewlekły katar u 21-latka

Zrobiłem badanie alergologiczne nosa. Zacznijmy od początku. Jestem młody. Kilka lat temu dostałem kataru który mam do dziś. Latem jest słabszy, ale też coś tam w nosie siedzi. Przeszkadza mi to, bo nawet gdy nie jestem przeziębiony to kicham i smarkam. Leczenie u alergologa nie pomogło. Zanim dostałem tego kataru miałem robione testy, które wykazały, że nie jestem na nic uczulony. Wyniki: Eozynofilia bezwzględna 2% (manualnie) liczne nabłonki

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.