Przewlekły stan podgorączkowy i nerwica

Witam mam 18 lat. Od jakiegoś czasu utrzymuje mi się stan podgorączkowy (37.6). Mam stwierdzoną nerwice, ale biorę leki i stan utrzymuje się nadal. Robiłem morfologie krwi z rozmazem, wykazało komórki limfoidalne (4%). Myślę, że rozwija się u mnie rak, albo już go mam, nie wiem co mam robić.

Szanowny Panie, zachęcam, aby umówił się się Pan do Ośrodka Psychoterapii Integratywnej w Gdańsku (http://www.terapia.gda.pl/), gdzie uzyska Pan fachową pomoc. Specjaliści tego ośrodka mają duże doświadczenie w psychosomatoterapii.

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej