Przeziębienie a gęsty śluz z pochwy

Witam. Od 2 tygodni jestem przeziębiona i mam pytanie czy moj stan zdrowia może wpłynąć na mój śluz w pochwie? Od paru dni jest on bardzo gęsty o białym zabarwieniu bezwonny. Myślałam że to może jakaś grzybica ale nic mnie nie boli ani nie swędzi. Czy to może być ciąża i o czym to świadczy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie