Przeziębienie a wizyta u ginekologa

Witam za 3,5 dnia idę do ginekologa ale niestety jestem przeziębiona mam katar i kaszel od 2 lub 3 dni czy można iść jak się jest lekko chorym ??? lekarka przełożyła badanie bo miałam krwawienie ... Bardzo mi zależy aby isć do ginekologa bo coś nie tak się dzieje
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Lekka infekcja dróg oddechowych nie jest przeciwwskazaniem do wizyty u specjalisty ginekologa. Tym bardziej proszę udać się na badanie, że zauważyła Pani nieprawidłowości.