Przeziębienie i badania na początku ciąży

Zrobiłam bete 13.04 wynosiła 126.5 dnia 18.04 zrobiłam jeszcze raz i wyniosła 1661,0 na moje oko przyrost jest ok. Byłam dzisiaj u ginekologa zrobił usg mówił że jest pęcherzyk i struktury ciałka żółtego ale za wcześnie żeby coś powiedzieć jednak dał mi listę badań do zrobienia m.in glukozę mocz morfologię. Pierwszą ciąże poroniłam dlatego teraz w drugiej się denerwuję jest to 4/5 tydz pęcherzyk wynosił jakieś 5,6 mm lekarz kazał mi przyjśćZaTydz.NiestetyJestemPrzeziębionaISięMartwięCzyBędzieOK

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę być dobrej myśli, stosować się do zaleceń lekarza, stres nie sprzyja dziecku.
Pozdrawiam