Przezroczyste upławy po miesiączce

Witam, mam pewien problem jestem 4 dzień po miesiączce, ale mam problem z upławami, pojawiły się dzisiaj, są przezroczyste ale rzadkie jakby po prostu woda i odczuwam również ból z podbrzuszu, chyba jajniki, oraz cały czas mam uczucie że chce mi się siku, nurtuje mnie to gdyż boje się że może być to coś poważnego

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawy wskazują na owulację. Parcie na mocz z kolei sugeruje infekcje dróg moczowych. Wskazane wykonanie badania ogólnego moczu i skonsultowanie wyniku z lekarzem rodzinnym lub ginekologiem.