Refluks dróg moczowych u 30-letniej osoby

Dzień Dobry.Od pół roku mam problem z drogami moczowymi,z moczem,od urodzenia mam refluksy obustronne zostało operowane w 90 roku przez pół roku się męczę,czuję że nie dokońca mocz zlatuje,czuje cały czas jakby się chciało siku,czuje mocz parcie z cewki moczowej,badanie moczu było robione i nic nie wykazało,sporadycznie jest pieczenie,na początku lutego ból lewej nerki,wczoraj ból podbrzusza i nerek było dość silne i dzisiaj też ból cały czas chodze do ubikacji oddając mocz a też mam zatrzymanie

Aleksander Ropielewski

Jedyne co mogę doradzić to kontakt z urologiem, który rozważy czy konieczne będzie dalsze leczenie zabiegowe, czy też ograniczyć się do farmakoterapii. Niewykluczone, że trudno będzie znaleźć rozwiązanie Pani problemu, jednak bez przeprowadzenia badania i oceny obecnego stanu Pani zdroawi nie jestem w stanie doradzić nic konkretnego.