Przezroczysty płyn z piersi i bóle

Dzień dobry mam moje pytanie jest odnośnie piersi od około 2 tygodni boli mnie jedna z piersi tydzień temu po naciśnięciu pojawił się przezroczysty płyn a miesiąc wcześniej zaczęłam plamic około 10 dni przed miesiączką dodam że obecnie mieszkam za granicą i mam dosc utrudniony kątakt z Polskim lekarzem a Angielski doktor u którego byłam powiedział że nic się nie dzieje

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być zaburzenia hormonalne, żadnego guzka Pani nie wyczuwa? Wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam