Przezroczysty śluz z krwią i nieregularny okres

Witam, mam 18 lat. Mam nie regularny okres,i czasem też zdarza się że w miesiącu wogole się nie pojawia. Ostatnio zauważyłam że pojawił się śluz przezroczysty z kawą, co to oznacza? Dodam że w tamtym miesiącu miałam normalnie okres.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, należy się udać do lekarza ginekologa celem oceny i wykonania badania. Trudno ocenić co jest przyczyną niestety. Przy dlugiej nieregularnosci zalecam także kontrole. Pozdrawiam