Przodozgięcie macicy a krwista wydzielia z pochwy

Witam.mam problem, gdyż nikt nie wie co mi jest. O.M 02.12.2015 14.01 usg trzon macicy w przodozgieciu o grubości w dnie 45mm.endometrium niejednorodne o grubości 17mm. Pęcherzyka ciazowego nie uwidoczniono.jajn.PR 28/22mm,jajn.lewy 24/14mm.trzon macicy niepowiekszony rozpulchniony ruchomy,niebolesne przymaciczki. Wydzielona krwista mięsna i znalazłam kilka sprzętowo tego dnia,bole skurczowe macicy tego dnia miałam. 19.01 bóle podbrzusza,plamienie wydzielina sluzowo krwista cuchnaca. Przydatki l

O dalszym postępowaniu musi zadecydować ginekolog prowadzący. Objawy mogą świadczyć o jakimś stanie zapalnym w zakresie macicy. Może trzeba rozważyć wyłyżeczkowanie jamy macicy, konkretne leczenie przeciwzapalne. O wszystkim musi zadecydować ginekolog prowadzący.