Przodozgięcie trzonu macicy na USG

Witam!Moja mama dziś otrzyymała takie oto wyniki z usg:Trzon macicy przodozgięty wielkości 66x50mm, niejednorodny, endometrium nierówne i niejednorodne grubości 14-15 mm,jajnik lewy 32x20mm z pęcherzykiem śr. 20mm, jajnik prawy25x16 mm , zatoka DOUGLASA wolna, czekamy teraz na cytologie, czy mamy się czym martwić ? Pozdrawiam

Niestety, aby zinterpretować wynik badania dodatkowego jakim jest usg potrzebne są jeszcze dane z wywiadu (np ostatnia miesiączka, plamienia czy krwawienia itp.). Pozdrawiam