Żółty wyciek, lekkie plamienia a menopauza

Witam!Moja mama dziś otrzyymała takie oto wyniki z usg:Trzon macicy przodozgięty wielkości 66x50mm,niejednorodny,endometrium nierówne i niejednorodne grubości 14-15 mm,jajnik lewy 32x20mm z pęcherzykiem śr. 20mm, jajnik prawy25x16 mm,zatoka DOUGLASA wolna,czekamy teraz na wynik cytologi i właśnie po tym pobraniu nastąpił żółty wyciek i lekkie plamienie i mama wykonała usg i oto wynik.Przebieg menopauzy też był krótki,ostatnia miesiączka maj 2013r.i były plamienia ale bardzo małe,pozdrawiam

Takie plamienia po pobraniu cytologii mogą występować. Co do wyniku samego USG oraz wyniku z cytologii należy w tej kwestii konsultować się z ginekologiem prowadzącym.