Przyaortalnie po obu stronach cienie średnicy do 12 mm

Witam Chciała bym się dowiedzieć co to oznacza. mialam prześwietlenie klatki piersiowej , ponieważ od kilku miesięcy kaszle bez przerwy. a wynik jest Taki Przyaortalnie po obu stronach cienie srednicy do 12 mm? Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzeńie diagnostyki. Proponuje udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.