Co znaczy, że w szczycie prawego płuca obrączkowaty cień 12 mm?

W szczycie prawego płuca obrączkowaty cień 12 mm. - sumacja cieni? W polu górnym lewego płuca zwapnienie 4 mm., nieco wzmożony rysunek okołooskrzelowy w polach dolnych, poza tym pola płuc e bez innych zmian ogniskowych

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka, proszę koniecznie udać się do lekarza pulmonologa, lub zlecającego powyższe badanie.