Co oznacza wynik RTG płuc 28-latka?

Witam W sierpniu miałam robioną RTG płuc i wynik jest następujący: Wzmożenie rysunku okołooskrzelowego w dolnych partiach płuc. Po stronie prawej - w rzucie przedniego odcinka IV żebra i IV międzyżebrza kilka obrączkowatych cieni wielkości do 14 mm - sumacja cieni? Wskazane porównanie z badaniem poprzednim (to było moje pierwsze RTG płuc) Reszta jest prawidłowa, żadnych zmian ogniskowych nie ma. Czy trzeba się tym martwić? kontrole mam dopiero w marcu więc z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pulmonologa i rozszerzenie diagnostyki