Przyczyna jednorazowej skąpej miesiączki

Miesiączkuje już od 5 lat i nigdy dotąd nie zdarzyła mi się skąpa miesiączka a jednak w tym miesiącu jest ona bardzo skąpa pierwszego dnia krwi było nie za mało ale też nie za dużo w drugim dniu krwi było bardzo mało zużyłam tylko dwie podpaski a w 3 jest jej również mało od 7 tygodni biorę lek mycosyst raz w tygodniu ale nie wiem czy to może być powodem mojej skąpej miesiączki ciąża nie wchodzi w grę bo nie współżyje proszę o pomoc ponieważ martwi mnie ta mała ilość krwi.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak. mozliwe że to po lekach, zaburzenia miesiączkowania mogą wystąpić przy infekcjach, lekach, stresie, zmianie klimatu, jeśli nadal problem będzie się powtarzał proszę skontaktować się z ginekologiem celem badania.