Przyczyna zielonego kataru u dziecka

Córeczka ma 4 latka, byłam z nią u lekarza, ale nic mi nie powiedział. Ona już od miesiąca ma zielony katar i nieprzyjemny zapach z ust. Migdałki miała wycięte, więc anginy nie może mieć. Proszę o poradę, co to może być?

KOBIETA ponad rok temu

Proszę Pani, trudno mi odpowiedzieć na Pani pytanie, mając tak mało informacji o dolegliwościach Pani córeczki. Ważne jest, czy gorączkuje, czy kaszle, czy ma inne niepokojące objawy. Zielony katar utrzymujący się tak długo nie jest prawidłowością i należy ustalić przyczynę. Proszę po prostu jeszcze raz udać się do lekarza pediatry, ewentualnie laryngologa, który odpowie na Pani pytanie. Być może mamy do czynienia z zapaleniem zatok, stąd ropny wyciek z nosa.

Proszę więc zastosować się do zalecenia, pozdrawiam serdecznie.