Przyczyny biegunek i skrętów w brzuchu

Zaczęło się od biegunki i skrętów w brzuchu. Kiedys w dziecinstwie mialam bakterie helicobakter pylori. Lekarz teraz zrobil test bakterii nie ma ale czesto mam biegunki teraz zauważyłam że w stolcu jest żółty śluz od 2 miesiecy lekarze nie wiedza co mi jest , boli mnie tez glowa w okolicy zatok lekarz zrobil badania powiedzial ze to moga byc zatoki albo zoladek i przepisal mi Desloratadine. Przez to wszystko rzuciłam papierosy i ogolnie dziwnie sie czuje , jestem nerwowa czasami mam dziwny lek

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Rzuciła pani palenie. To bardzo dobrze. Myślę, że powinna pani się diagnozować w kierunku zespołu jelita drażliwego i stanów lękowych, które z resztą bardzo często występują jednocześnie.