Przyczyny bolesności stawów u 24-letniej kobiety

witam , mam 24 lata jestem kobieta. od kilku lat bola mnie stawy . na poczatku biodra potem ramiona łokieć kolana a teraz 2 palce u reki . bylam u reumatologa ale wyniki krwi mam dobre i przepisal mi tylko aulin jak mnie bedzie bolało... a boli co dzien wiec nie wiem co mam zrobic juz sama .... moze mi pan dac jakas rade co mam zrobic ?co mi jest ?dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udać się do lekarza reumatologa. Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki. Po badaniu lekarz zdecyduje o odpowiednim postępowaniu.