Przyczyny bólu głowy i pleców a podejrzenie anemii

, czesto boli mnie glowa , od trzech dni plecy nie jest to jakiś wielki bol no ale jednak , niedawno prawie zasłabłam, to moze byc ze stresu? bo ostatnio troszkę go było , badz anemia ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zdecydowanie powinien Panią zbadać lekarz. Nie da się stwierdzić anemii na podstawie objawów - niezbędne są wyniki badań laboratoryjnych - badanie morfologii krwi. Oczywiście stres może dawać takie dolegliwości, ale należy także pomyśleć i wykluczyć inne potencjalne przyczyny, stąd sugestia by umówiła się Pani do swojego lekarza rodzinnego do kontroli.