Przyczyny braku ciąży

Dzien dobry chcialam zapytac dlaczego nie moge zajsc w ciaze? Od ponad pol roku staramy sie z partnerem o dziecko i niestety nic , oboje jestesmy zdrowi regularnie sie badam jaka moze byc tego przyczyna ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pół roku starania o potomstwo nie upoważnia do rozpoznania niepłodności. Jeśli po roku starań nie będzie efektów to warto udać się na wizytę do lekarza zajmującego się diagnozowaniem oraz leczeniem niepłodności.