Jak szybko zajść w ciążę bez leków?

Witam jak moge szybko zajsc w ciaze bez tabletek?Staramy sie o dziecko i bez skutku.

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim uprawiać stosunki w dniach najbliższych owulacji. jeżeli starania o dziecko trwają powyżej roku regularnych stosunków należy udać się do specjalisty ginekologa.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli starają sie już Państwo pnad rok to należałoby skonsultować się z ginekologiem. Jedyne co mogę Pani polecić to abyście oboje z partnerem prowadzili zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną oraz odstresowanie.
Pozdrawiam