Przyczyny ciągłego zmęczenia

Ciagle chce mi sie spac.spie w nocy rano na 8ide do pracydo 12.gdy przyjde do domu zjem cos i spie na kanapie dwie godziny okolo potem ide do pracy na pare godz.i gdy przyjde klade sie spac na dwie godz.budze sie cos zjem i klade sie na nocne spanie

Witam. Pomóc Panu uporać się z opisanymi objawami może psychiatra i psychoterapeuta. Zachęcam do skorzystania z ich wiedzy, wsparcia i pomocy. Pozdrawiam