Przyczyny długotrwałego bólu głowy

Witam, od 10 miesięcy mam straszne bóle głowy, które nie dają mi żyć. Byłam z tym u neurologa, badania wyszły dobrze i zostałam skierowana do endokrynologa, gdyż mam chorobę Hashimoto. Według endokrynologa bóle głowy nie mają podłoża endokrynologicznego. Bardzo proszę o pomoc. Nie wiem do kogo mam się udać z tym problemem, a nie jestem w stanie tak dłużej funkcjonować. Czy istnieje jakaś klinika diagnostyki, gdyż zdaję sobie sprawę, że przyczyna choroby może znajdować się gdzieś indziej.

Konieczna pełna konsultacja NEUROLOGICZNA
Choroba Hashimoto należe do schorzeń autoimmunologicnych, ma wpływ na cały organizm !
Przy okazji warto sprawdzić czy nie ma niedoborów żelaza, wit D, witamin z grupy B; n.p B12 ?
Czy nie ma zaburzeń metabolizmu GLUKOZY? warto wykluczyć cukry z diety, unikać "sztucznej" żywności, hodowlanych kurczaków etc...
Ograniczyć niektóre pokarmy / >>> DIETA W NIEDOCZYNNOSCI TARCZYCY! /
Pozdrawiam