Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Codzienne zawroty głowy, ucisk w potylicy i swędzenie skóry głowy

Od ponad miesiąca codzienne zawroty głowy, bóle i uciski w skroniach, potylicy, + jakby swędzenie i pieczenie skóry głowy. bardzo złe samopoczucie, dopadła mnie juz depresja z tego powodu.. bóle karku, szyi, podwyższone OB - 26, wizyta u otolaryngologa - wszystko ok, badania krew mocz - tylko to OB.. :/ tarczyca 3,05 (kiedys ok 6) Hashimoto antyTPO 250 (kiedys ok 400 lub więcej) od 2 lat nie przyjmuje leków, wiem mój błąd. W październiku 2013 robiłam rezonans głowy bez kontrastu, wyszedł ok.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Niespecyficzne różne drobne objawy
Zapalenie tarczycy Hashimoto, warto zostać pod kontrolą Endokrynologa,
Dobra dieta, relaks, ćwiczenia i sport, pomagają
Jak wit D, B12, kwas foliowy?

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0

Witaj,
mogę napisać tylko tyle,że nie mam uprawnień do diagnozowania medycznego/tarczyca/,ale jest to układ hormonalny,który zawsze w sytuacjach stresowych jest zaburzony.tak więc,proszę zasięgnąc opinii co do wymogów leczenia farmaceutycznego a niezależnie podjąc decyzję,czy nie należałoby spróbować psychoterapii.ożna o nie przeczytać w dostępnych żródłach lub umówić się na wizytę wstępną i dowiedzieć nad czym i jak będziesz pracowała wspólnie z terapeutą.Psychosomatyka czyli "język ciała"jest w takim podejściu leczony poprzez oddziaływanie na psychikę/emocje/.To będzie po prostu wstępna rozmowa,gdzie na podstawie wywiadu można się rozeznać w kierunkach dalszej pracy.
Zachęcam ze swej strony i pozdrawiam.

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy