Przyczyny nadmiernego przetłuszczania się włosów

Od jakiegoś czasu bardzo szybko przetluszczaja mi się włosy, jaja może być tego przyczyna? Może top być np. zmiany hormonalne? Zmieniałam już szampony i odżywki i bez rezultatu

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że przyczyną są zmiany hormonalne, jednak bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie tego ocenić. Sugeruję wizytę u dermatologa.