Nadmierne wypadanie włosów a stosowanie pigułek antykoncepcyjnych

witam mam pytanie. Mam 32 lata w dzieciństwie miałam piękne gęste włosy od 8 lat jestem na tabletkach antykoncepcyjnych, od jakiegoś roku strasznie wypadają mi włosy na czubku głowy. Stosowałam już różne witaminy, szampony, odżywki i nic nie działa, boję się że wnet będę całkiem łysa.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.