Nadmierne wypadanie włosów i prześwity skóry u 20-latki

Witam od roku straszne wypadają mi włosy. Doszło do tego , że nad czołem i na skalpie widać mi skórę głowy . Stosowałam revalid różne wcierki i witaminy nic mi nie pomogło co może być tego przyczyną? Zaznaczam, że mam 20 lat i moi rodzice mieli bujne i zdrowe włosy .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie diagnostyczne czy też lecznicze.