Co może oznaczać nadmierne wypadanie włosów?

Witam, mam pro Blem nadmierne wypadanie włosów nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje zaczęło się od odstawienia leków hormonalnych po trzech miesiącach zaczęły wypadać mi włosy ubrałam Vibin. Od dwóch miesięcy stosuje wcierki skórę głowy witaminy z serii Solgar Włosy wypadają mi na całości straciłam już ponad piłowe wyniki hormonalne wszystkie dobre oprócz lekko podwyższonej prolaktyny <26. Gdzie Się kierować to wykonać jeszcze inne jakieś badania?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skierować się do endokrynologa, który pogłębi diagnostykę i spróbuje znaleźć przyczynę Pani dolegliwości. Pozdrawiam!