Uczucie pieczenia i swędzenia przed wypadaniem włosów

Dzień dobry. Mam 22 lata i od 4 lat strasznie wypadają mi włosy. Z początku bagatelizowałam problem, sądząc, że to minie. Niestety na czubku głowy już zaczynają być widoczne przerzedzenia. Przed okresami wypadania, które zdarzają się coraz częściej czuję uczycie pieczenia, swędzenia. Mieszki są też nadwrażliwe na dotyk.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.