Przyczyny pojawienia się suchego kaszlu

witam Państwa bardzo serdecznie mam takie pytanie nie wiem czy mnie przewiało czy co pogoda jest jaka jest za oknem,chodzi o to że od wczoraj miałem suchy kaszel a dziś boli mnie gardło nasmarowałem szyję spirytusem i chustą owinełem czy to tak jak napisałem powyżej mam suchy kaszel i tyle żadnej krwi kataru ani boleści przy przełykaniu .proszę o odpowieć i serdecznie dziękuję za rady od Państwa głos mam normalny to nie krtań tylko myślę że gardło i ile to może trwać bo w necie pisało żeod 5do7d

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udąc się do lekarza rodzinnego , po badaniu lekarskim bedzie mozna cos więcej powiedzięc.