Przygodny seks a ryzyko zarażenia chorobą weneryczną

Dzień dobry, odbyłem seks oralny bez prezerwatywy z nieznaną mi kobietą (strona bierna). Kilka dni później pojawiły się dolegliwości - pieczenie cewki moczowej, bóle mięśni w okolicach krocza oraz bóle pęcherza. Tydzień po stosunku wykonałem badanie ogólne moczu - nie wykazało ono obecności jakichkolwiek bakterii. Czy w obliczu wykonanego badania można wykluczyć obecność choroby wenerycznej? Jakie badania dodatkowe powinienem jeszcze wykonać?

Aleksander Ropielewski

Posiew wymazu z cewki moczowej oraz badanie w kierunku HIV i wirusa HCV po upływie 12 tyg od stosunki oraz HBV (o ile nei był Pan szczepiony).