Przygotowania do in-vitro a ryzyko zakrzepicy

Witam, jestem przygotowywana do in vitro, teraz biorę tabletki marvvelon na wyciszenie pracy jajników. Biore je od 5 dni, palę papierosy, chociaż od ka łykam tabletki, ograniczyłam się do max 4 dziennie. Ddimery mialam badane kilka dni temy, poziom 189,7, czy grozi mi zakrzepica, jak szybko dochodzi do zakrzepicy, jak czesto powinnam sprawdzac ddimery?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można odnieść się do wyniku Ddimerów. Proponuję skontaktować się z lekarzem prowadzącym terapię i rzucić palenie.