Przyjmowanie ciąży po inseminacji

Witam.Jestem po 3 inseminacji, Pan Doktor przypuszcza że mój organizm może nie przyjmować ciąży,mam już jedno dziecko. Zastanawiam się czy wysiłek fizyczny może mieć wpływ na niepowodzenia? Po dwóch latach biorę pod uwagę już wszystko. Może powinnam w tym czasie bardzo się oszczędzać, czy to raczej nie powinno mieć znaczenia?Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli jest to bardzo ciężka praca to może mieć znaczenie. Proponuje dla własnego spokoju odpoczywać i wtedy zobaczyć czy też skończy się niepowodzeniem.